מאפרת כלות עד הבית

נעים מאד,
שמי טוני בלוסטון ואני לוקחת חלק ברגעים קסומים ויפים.
איפור כלות הוא ההזדמנות שלי להגשים לכלה את החלום שלה ולהעניק לה את המראה המתאים לה ביותר ביום החתונה. אני מאמינה שכדי שהיופי יקרין החוצה התפקיד שלי הוא להיות הכי מקצועית ולתת לכל כלה תחושה של נינוחות. איפור כלות צריך להיות איפור אשר מתאים קודם כל לכלה, לאופי שלה ולתווי הפנים שלה ועליו להתאים לשמלה ולתסרוקת. מעבר לכך אני מאמינה שיש להשתמש בתכשירי האיפור האיכותיים ביותר כך שהאיפור יחזיק מעמד לאורך יום שלם (מהצילומים ועד לסיום הריקודים).

מאפרת כלות
איפור כלות

מאפרת כלות עד הבית

ביום החתונה הכלה היא מרכז העניינים. כולם מסתכלים עליה והדבר ניכר גם לאורך החתונה עצמה וגם בתמונות שנשארות כמזכרת לכל החיים. האיפור יכול לקבוע כיצד הכלה תרגיש ואיך היא תופיע בתמונות. איפור כלות הוא איפור מקצועי אשר חייב להביא בחשבון את הייחודיות של כל אחת וליצור נינוחות.
איפור כלות בבית מאפשר לכל כלה להתארגן בכיף, באינטימיות, בלי להתרוצץ ממקום למקום. לבית (הפרטי או כל בית אחר) אני מגיעה עם מזוודה גדולה שיש בה את כל האיפור הנחוץ ועם המון סבלנות כשמרכז העניינים הוא הכלה ולא אף אחת אחרת.

אני מאמינה

אני מאמינה שכל כלה צריכה להקרין את היופי שלה ולהרגיש טוב עם עצמה. בכל איפור אפשר להוציא את היופי הטבעי החוצה, אם משתמשים בתכשירים הנכונים ובטכניקה מתאימה. אני מאמינה כי איפור כלות חייב לשמור על שלושה כללים:

  • הבלטת היופי הטבעי – כל כלה צריכה להרגיש הכי יפה בעולם וכל שיש לעשות כדי להרגיש כך הוא להשתמש נכון באיפור. המטרה של האיפור היא להבליט את היופי של כל אחת תוך התחשבות בתווי הפנים הקיימים.
  • האיפור חייב להתאים לכלה – התפקיד של המאפרת הוא להגשים לכלה את החלום ולא להפך. לשם כך מתבצעת שיחה מקדימה בה הכלה מספרת איזה סגנון היא אוהבת, מה החלום שלה בחתונה וגם מספרת על עצמה אם היא רוצה בכך כדי להרגיש בנוח לקראת יום החתונה.
  • שימוש בתכשירים האיכותיים ביותר – האיפור חייב להישאר לאורך כל יום החתונה ולהתאים גם לשלב הצילומים וגם לשלב הריקודים. תכשירי האיפור צריכים להיות מהאיכותיים ביותר ועליהם להתאים גם לכלות עם עור רגיש וכמובן שהם חייבים להתאים לגוון העור ולמידת השומניות שלו.

לימודים והכשרות

  • קורס איפור כלות ותסרוקות באקדמיה לאיפור בלונדון
  • קורס איפור ותסרוקות בביה"ס לאיפור של סיגל תדמור
  • קורס חינה בביה"ס לחינה "נישה" בלונדון.
  • היום – חברה באגודת "פייס" העולמית. האגודה זו היא האחראית על הסדרת תקנים ונהלים מקצועיים בתחום ציורי הפנים והגוף.