058-440-4432

לתיאום פגישה ללא התחייבות התקשרי או צרי קשר

למה כדאי להזמין מאפרת כלות עד הבית

יום החתונה שלך מתקרב והגיע הזמן לבחור את האנשים שיעמדו לצידך ביום האירוע שלך וידאגו לכך שתרגישי הכי נפלא. אחת המחשבות שעוברות אצל נשים לפני החתונה היא איפה הן יתארגנו ואפשר לראות שהיום יותר ויותר נשים בוחרות להתאפר בבית, בנוחות שלהן, באינטימיות ובלי לחלוק את תשומת הלב עם כלות נוספות ויש לכך כמה

יתרונות של מאפרת כלות עד הבית:

נוחות

יום החתונה הוא יום מרגש מאד ואת צריכה להקפיד ליהנות ממנו בלי להילחץ. איפור כלות בבית מאפשר לך ליהנות מאיפור שמתאים לך, באינטימיות (לב או עם חברות וקרובות משפחה נוספות), כשאת היחידה שבמרכז העיניינים.

איפור גם לבנות המשפחה

הכלה יכולה להיות היחידה שעוברת איפור ביום החתונה והיא יכולה להזמין גם חברות או קרובת משפחה שיתאפרו גם הן. כאשר את מזמינה מאפרת לביתך את יכולה לבחור להיות היחידה שמתאפרת ואת יכולה לברר פרטים על איפור של חברה טובה, אמא או כל מי שתרצי.

תסרוקת ואיפור

אם תרצי בכך, תוכלי לעשות גם איפור וגם תסרוקת בבית. יש לכך יתרונות רבים כולל העובדה שאת לא תצטרכי לצאת מהבית לסידורים, אך גם שלא תצטרכי לעבור הרבה ידיים ולהסביר פעם אחר פעם מה את רוצה ומה המראה האידאלי עבורך.
כיצד עלייך להתכונן לאיפור
יום החתונה שלך הוא יום יחיד ומיוחד ובו כל אנשי המקצוע ישמחו לעמוד לרשותך וכך גם בכל הנוגע לאיפור. כעיקרון את לא צריכה להתכונן לאיפור למעט כך שאת טיפולי הפנים שאולי תרצי לעשות יש לסיים לפחות שבועיים לפני יום החתונה. את כל ציוד האיפור וציוד התסרוקת (אם תהיי מעוניינת לשלב גם תסרוקת) אביא אלייך לבית.
כיצד מתבצע איפור כלות בבית

המפגש הראשון בטלפון

שיחה ותיאום ציפיות. כבר בשיחת הטלפון הראשונה נוכל לתאם ציפיות, לדעת מה את אוהבת ומה לא ולקבוע מפגש התנסות או איפור ביום החתונה עצמה.

המפגש השני ואיפור ניסיון

איפור הניסיון מתבצע על מחצית מהפנים כדי שתוכלי להשוות בין התוצאות של האיפור לפנים שלך ללא איפור או שתוכלי לראות שתי אפשרויות של איפור ולבחור את האחת המתאימה לך. ישנן כלות אשר נהנות מאד מיום ההתנסות ומרגישות שהוא מכניס אותן לאווירת החתונה וישנן כלות שמוותרות עליו.

המפגש השלישי מתקיים ביום החתונה שלך

אגיע עד אלייך, בשעה שנקבעה מראש אגיע עם מזוודה מלאה בציוד ואיפור איכותי ואהיה פנויה אלייך ורק אלייך. אם תרצי שגם חברות או בנות משפחה יתאפרו, אוכל להתפנות אליהן לאחר שאתן לך את כל תשומת הלב.