058-440-4432

לקבלת הצעה עבור מאפרת לאירועים, ולתיאום פגישה ללא התחייבות התקשרי או צרי קשר

ציורי פנים לילדים

ציורי פנים (פייספיינטינג) מתאימים לימי הולדת, אירועים וחגים. כל ציור מתבצע באופן אישי ללא כל שימוש בשבלונות וכל ילד יכול לבחור לעצמו איזה ציור הוא רוצה שיקשט את הפנים שלו. החוויה מרגשת פעם אחר פעם והאיפור יכול להיות מוגדר (כמו של דמות מצויירת) או אמורפי כמו קווים מסולסלים ופרחים.
איפור פנים לילדים מתאים לאירועים שונים כולל חתונות, פסטיבלים, בר מצווה וכל חגיגה אחרת. באירוע עצמו יוצרים עמדת איפור עם ערכת צבעים חדשה (שנפתחת לכבוד כל אירוע) כולל מכחולים וספוגיות שאינם ממוחזרים בין האירועים השונים. המשתתפים יכולים להירשם או לחכות בתור, להתאפר ולהסתכל על תהליך האיפור של שאר הילדים. כל צבעי האיפור הם היפו-אלרגנים וניתנים להסרה בעזרת סבון ומים או מגבונים לחים.

מאפרת לאירועים
מאפרת לאירועים איפור אוטלרא סגול

איפור אולטרה סגול

איפור אולטרה סגול הוא איפור שזוהר באור אולטרה סגול בסגנון ה"פול מון". שיטת האיפור חדשנית והיא מתאימה במיוחד למסיבות. האיפור עדין ומתאים לעור הפנים או לגוף והוא מושך תשומת לב על רחבת הריקודים. אפשר לתכנן את האיפור כחלק מהכנה לאירוע מיוחד (כמו נשף תיכון, מסיבת עבודה ועוד) ולהוסיף לזוהר המסיבה.
אפשרות נוספת היא להזמין עמדה למסיבה בה כל משתתף יכול להתאפר ולזהור על רחבת הריקודים. האיפור מתבצע לפי תור מסודר במקום כשהמשתתפים במסיבה יכולים להינות ממנה ולהגיע להתאפר כשמגיע תורם (כלומר אין צורך לחכות בתור ארוך משתרך).

טוני בלוסטון מאפרת לאירועים בוגרת בית הספר הגבוה לאיפור בלונדון

ציורי גוף וציורי הריון

ציורי גוף יכולים להתאים לאירועים שונים כולל אירועי קידום מכירות. לצורך קידום המכירות באירועים אפשר לאפר דוגמנים לפני האירוע או במהלכו. את איפור הגוף אנשים לא שוכחים ומדובר בגימיק מצוין לקידום מכירות.
ציורי הריון הם תרפיה מרגיעה. החוויה היא חד פעמית כפי שההריון הוא חד פעמי ואורכת כשעתיים. הציורים מתבצעים על הבטן ההריונית בחודשים האחרונים להריון ואפשר לבצע אותם בכל מקום שנוח לך. תהליך הציור יכול להתבצע עם צלמת כחלק מצילומי הריון או לבד, עם קרובי משפחה נוספים או לא כשהמטרה היא לעבור חוויה בלתי נשכחת.

SHAHAR1
קעקועי חינה

קעקועי חינה מאפרת לאירועים

קעקועי חינה מתאימים לסוגים שונים של אירועים כולל אירועי חינה, מסיבות רווקים ורווקות, אירועי חברה, פסטיבלים, אירועי מוסדות חינוכיים ועוד. החינה המשמשת באירוע נרקחת בעבודת יד וההקפדה היא שלכל אירוע תהיה מוכנה חינה טריה, איכותית, נעימה למגע ובטוחה לשימוש. הקעקועים עצמם מתבצעים לפי דוגמאות או כיד הדמיון הטובה כשכל חלום וכל בקשה יכולים לבוא לידי מימוש.