7 סיבות מדוע להזמין מאפרת עד הבית

לתיאום פגישה: 058-440-4432

ביום החתונה שלך את צריכה להרגיש נפלא. לכן, התפקיד של המאפרת הוא לשים אותך במרכז ולגרום לך להרגיש נינוחה כשהיופי שלך מקרין לכל עבר.

אם תאריך החתונה שלך מתקרב את בוודאי נרגשת ומתכננת איך ייראה היום שלך. את בוודאי מתכננת איך תיראה החתונה וחשוב לא פחות, כיצד תתארגני לפני הצילומים והגעה אל מתחם החתונה. כלות רבות מעידות על כך שהיום שלהן עומד להיות עמוס והן היו רוצות להקל על עצמן. ביום החתונה אין צורך להכביד בפעילויות ולהתרוצץ בין מקום אחד לאחר.
את לא היחידה שחוששת מהתרוצצויות ואת יכולה להצטרף לרבות שבוחרות לעשות איפור ומתסרוקת בבית. ישנן לפחות 7 סיבות למה להתארגן בבית ולאחר שתקראי אותן יכול להיות שגם את תבחרי באפשרות זו

http://beauty.yofitofiart.com/%D7%9E%D7%90%D7%A4%D7%A8%D7%AA-%D7%A2%D7%93-%D7%94%D7%91%D7%99%D7%AA-7-%D7%A1%D7%99%D7%91%D7%95%D7%AA/
 1. איפור בסביבה שנוחה לך

  הסיבה העיקרית שגורמת לכלות רבות להתארגן בבית ולהזמין אליהן בעלת מקצוע לאיפור ותסרוקת היא התארגנות בסביבה נוחה ומוכרת. הבית הוא מקום מושלם להתארגן בו, כשאפשר להתקלח בנינוחות, להסתרק ולהתאפר את לא תצטרכי לחלוק את המקום עם כלות נוספות.

 2. מאפרת עד הבית מפחיתה את הלחץ ביום החתונה

  ההתארגנות בבית מאפשרת לכלה להפחית את הלחץ ביום החתונה שלה. ברגע שאת יוצאת מהבית הכל יכול לקרות; יכולה להיות תנועה עמוסה, בעיית חנייה ליד סלון הכלות ועוד. כל זה לא יקרה לך בהתארגנות ביתית. את יכולה ליהנות מאיפור ותסרוקת מקצועית גם בלי לחץ והתרוצצות.

 3. את יכולה להחליט מי תתארגן איתך

  בבית שלך את יכולה להתאפר ולהסתרק בדרך שנוחה לך. אם החלום שלך הוא להתארגן עם אמא שלך או חברות, תוכלי להגשים את החלום בעזרת מאפרת ומעצבת שיער שתגיע אלייך ותעמוד לרשותך ולרשות חברותייך או קרובות המשפחה שלך.

 4. להיות מרכז העניינים

  איפור ותסרוקת בבית שם אותך ורק אותך במרכז העניינים. שלא כמו סלון כלות שאליו יכולות להגיע עוד כלות שאת בכלל לא מכירה, בבית שלך יהיו את, המאפרת, מעצבת השיער והחברות או קרובות המשפחה שתרצי שיהיו לצדך.

 5. איפור בקצב שלך

  ברגע שאת מחליטה לעשות איפור ותסרוקת לקראת החתונה אצלך בבית את יכולה ליהנות מהקצב האישי שלך. את יכולה להחליט לעצור את ההתארגנות אם תרצי, לבחון איך את נראית, לשאול שאלות ואפילו לעצור לכוס קפה אם זה מה שתצטרכי.

 6. איפור מרחב נוח ומקום שאפשר להתפרס בו

  שלא כמו סלון כלות או מלון שבו אפשר להתארגן, בבית יש מקום לכולם. ברגע שהכלה רוצה לצרף שתי חברות או קרובות משפחה, צלם וכמובן מאפרת ומעצבת שיער (שיכולה להיות אותה אחת אם היא מומחית בשני התחומים), יורגש במקום צפיפות גדולה, אלא אם מדובר בבית. בבית יכולות להיכנס מלוות ללא כל מגבלה, צלמים וכל זה בלי לחוש באי נוחות במקום ומכאן גם שאין צורך למהר לעזוב את המקום ולהזדרז יותר מדי עם האיפור והתסרוקת.

 7. מאפרת עד הבית חיסכון כספי מוכח

  בבית אין צורך לשלם על המקום עצמו אלא רק על אנשי המקצוע. מאפרת ומעצבת שיער אשר מגיעה עד לבית תבצע עבודה מקצועית, אישית וכל זה בלי לגבות תשלום עבור השהות במקום. נכון שבעלת המקצוע גובה תשלום על ההגעה למקום, אך זהו מחיר שגם הכלה תצטרך לשלם אם היא תצא מהבית.